Про Компанію

«Торнадо» – одна з лідируючих компаній на ринку спецодягу та засобів індивідуального захисту від виробничих факторів.

  Фірма заснована в 1994 році і з цього часу постійно зміцнює свої позиції на даному ринку. Розумне поєднання ціни та якості дозволило залучити безліч споживачів і партнерів.

  Клієнтами компанії є: Запорізький авторемонтний завод, Херсонський суднобудівний завод імені Комінтерну, Керченський суднобудівний завод, ПКТБ «Укрзалізниця», АК «Київводоканал», КП «Київський метрополітен», ЗАТ «Київський м'ясопереробний завод» і багато інших.

  Поряд із загальноприйнятим спецодягом, який шиється відповідно до ГОСТ-ів, компанія розробляє і шиє стильні і сучасні моделі, більшість з яких вже завоювали визнання споживачів. Розробкою і впровадженням цих виробів займається технічний відділ, який працює під девізом: «якість і мобільність». Технологи і модельєри компанії постійно стежать за тенденціями розвитку ринку спецодягу не тільки України, а й зарубіжних країн, сміливо експериментуючи з кольорами і тканинами. Кращі з розроблених зразків запускаються у виробництво.

  Крім спецодягу фірма також займається випуском і продажом засобів індивідуального захисту. Що просто необхідно при комплексному обслуговуванні клієнтів. Пропонується широкий спектр продукції власного, вітчизняного і імпортного виробництва, який може задовольнити найвибагливішого споживача.

  Важливою особливістю фірми є наявність бартерного відділу, який займається поставками спецодягу в обмін на іншу продукцію, що дуже актуально для багатьох підприємств.

  В офісі компанії постійно діє виставка зразків продукції. Досвідчені фахівці з продажу кваліфіковано проконсультують з усіх питань, які цікавлять клієнта.

Спеціалізовані державні установи дуже доброякісно і ретельно намагаються створити всі сприятливі умови праці для своїх працівників. Наприклад, хіба Ви бачили співробітників Київського метрополітену або вокзалу без спеціальної екіпіровки і (або) форми? Те ж саме слід сказати і про заводи, де дрес-код більше важливий не для підтримки іміджу фабрики, а для безпеки всього її кадрового складу.

Поважаюча себе і своїх робочих організація обов'язково замовляє пошиття спецодягу на замовлення для кожного індивідуально. Адже тут важливі будь-які деталі: розмір, кількість декоративних елементів (або їх відсутність), фасон, довжина рукавів, шви і так далі. На заводах зручність «спецухі» впливає і на безпеку самого працівника, і на його продуктивність. У метрополітені або на підприємстві «Укрзалізниці» важливо, щоб всі пасажири розуміли до кого слід звернутися за допомогою в разі непередбачених обставин, побачивши відповідний «бейдж» і вишивку з назвою компанії на формі.

Чим вигідно компанії замовляти спецодяг оптом від виробника?

  • Так дешевше. Навіть якщо Ваш штат ледь налічує 20 осіб, купувати спеціальні комплекти одягу в роздріб і від різних виробників не раціонально і збитково для компанії. Найкраще купити спецодяг оптом, що дозволить значно заощадити на доставці, а якщо пощастить, отримати знижку за великий обсяг покупки.
  • Так зручніше. Навіть якщо Ви замовляєте через інтернет, по 100 разів клікати на поле «замовити», погодьтеся, не дуже зручно?! Саме тому оптове замовлення спецодягу від виробника дозволить Вам витратити менше часу і зусиль, пояснюючи некомпетентним консультантам по телефону, скільки і чого Вам потрібно. Ще перед відправкою заявки на замовлення Ви зможете самостійно вказати потрібну кількість і параметри спецодягу.  
  • Так безпечніше. На ринку робочого одягу існує безліч компаній через які можна замовити пошиття спецодягу в Києві. Але співпрацювати з перевіреними постачальниками спецодягу це дуже важливо, як для підтримки репутації компанії, так і для безпеки працівників під час робочого процесу.
  • Так швидше. Якщо екіпірувати персонал Вашого підприємства необхідно повністю і терміново, тоді гуртове пошиття спецодягу на замовлення - це чудовий вихід. У заявлені терміни Ваші робочі костюми будуть доставлені, і, що персонал, що керівництво однозначно залишаться задоволеними.
  • Так якісніше. Сучасні фабрики пошиття спецодягу використовують передові технології шиття і новітнє обладнання, що гарантує для Вас високу міцність і зносостійкість матеріалу всіх робочих костюмів.

Спецодяг може поділятися за основними двома критеріями:

  • літня. Пошиття спецодягу на літо вимагає використання спеціальних м'яких, але в той же час щільних матеріалів, якісних «дихаючих» тканин і широких фасонів, що не утрудняють рухів і не прилипають до тіла. Замовляючи спецодяг оптом від виробника звертайте увагу на її розмір. Якщо робоча спеціалізація вимагає частих рухів або переїздів з місця на місце, то вибирайте комплекти на 1 розмір більше, які дозволяли б не щільно прилягати до тіла і не заважати в процесі виконання важливих операцій. А для тих у кого робочий процес полягає в сидячому або стоячому режимі сміливо можна купувати костюми з точним дотриманням розміру, які б відмінно сиділи по фігурі і додавали впевненості кожному із співробітників.
  • Зимова. Зимовий спецодяг від виробника дещо відрізняється від літнього. Перш за все, більш щільно прилеглим фасоном із завищеною талією, що дозволяє зберегти тепло тіла навіть при найнижчих температурах. Також у багатьох комплектах зимового робочого одягу присутні утеплювач як для низу (штани, спідниця), так і для верху (блуза, кофта, сорочка). Це, в свою чергу, додає комфорту і захищає тіло від переохолодження в самі морозні погодні стихії.

Для працівників банківської сфери або держ. службовців передбачена спеціальна уніформа, що складається з класичних брюк (спідниці для дівчат) і сорочки (блузи). Відмінність пошиття спецодягу класичного крою відрізняється від звичайних зимових або літніх комплектів відсутністю сезонних особливостей в матеріалі. Мається на увазі, що костюми (як жіночі, так і чоловічі) не мають додаткових утеплювальних шарів тканини для зимових періодів і провітрюваних прошарків матеріалу в літніх комплектах. Це одна з причин, чому в державних установах офісного зразка встановлюють кондиціонери і додаткові автоматичні обігрівачі. Адже у персоналу немає можливості поміняти річний комплект спецодягу на зимовий, і навпаки.

Довіряйте тільки надійним виробникам, які надають послуги пошиття спецодягу. І тоді весь робочий процес перетворитися на суцільне задоволення як для керівництва, так і для підлеглих.

Виберіть мовну версію сайту: