Черевики з термопластичним підноском спеціальні 550Т
382

Черевики з термопластичним підноском спеціальні 550Т

Модель:
07550т
Виробник:
"Торнадо"
Наявність:
На складі
Ціна:
382.20 грн
Таблиця розмірів
Зробіть Ваш вибір.
(зробивши вибір і натиснувши "КУПИТИ," Ви, на цій же сторінці,
можете продовжити покупки, вибираючи виріб в іншому розмірі/зрості/кольорі/кількості)
382.20 грн
Опис

Черевики з термопластичним підноском спеціальні 550Т

Позначення взуття: Т – з термопластичних подноском, Мун200 – захист від ударів в ділянці носка ударною міцністю 200Дж, Нм – захист від нафти і масел, К20 – захист від кислот концентрацією до 20%.

Конструкція заготовки: черевики з настрочной союзкою, з м'яким кантом, глухим клапаном з м'якою вставкою. На нозі тримається за допомогою чотирьох пар антикорозійних петель і шнурків. На ходової поверхні підошви в геленочной частини завдано товарний знак «VITALIYA», напис «OIL RESISTANT» і розмір взуття в штіхмасовой системі вимірювання.

Висота підошви в ділянці носка – 26мм, в частині п'яти – 46мм. Висота черевика по внутрішнім вимірами від верхнього канта до устілки – 120мм ± 5мм. Внутрішня висота задника від устілки – 65мм.

Деталі взуття:

Зовнішні деталі черевик (союзка, берец) виготовлені з лицьової юхтової шкіри для верху взуття товщиною 1,8-2,0мм. Амортизатор, глухий клапан – штучна шкіра.

Внутрішні деталі верху: підкладка під союзку – полотно неткане. Підкладка берець – трикотажне полотно "сітка 3D".

Проміжні деталі: прокладка амортизатора – латекс клейовий товщиною 8 мм, підносок – двосторонній термопластичний матеріал товщиною 2,0 мм, задник – шкіркартон товщиною 2,0 мм, встрочная устілка – неткане полотно, комфортна вкладна устілка виготовлена ​​з трикотажного полотна на основі антибактеріального матеріал ЕВА товщиною 3 мм.

Зовнішні деталі низу взуття - підошва з маслобензостойкой поліуретану німецької фірми Dow Chemical.

Фурнітура: петлі антикорозійні, шнурки 100% ПЕ.

Технічна характеристика: Міцність ниткових кріплень заготовки (2 рядки) - не менше 150Н/см, міцність ниткових кріплень заготовки (4 рядки) - не менше 170Н/см шва, міцність кріплення підошви - більш ніж 70Н/см, залишкова деформація задника - не більш 1,0 мм, гнучкість - не більш 210Н.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Просмотренные товары
  • Черевики з термопластичним підноском спеціальні 550Т
    382.20 грн
    купити