Доставка і оплата

Увага! Змінилися реквізити для оплати!


Телефони для консультації

Відділ спецодягу та ЗІЗ:                                     (044) 500-26-71

Відділ форми для охорони і камуфляжу:          (044) 500-26-75

Інтернет-магазин:                                               (044) 500-26-70 або (063) 950-40-27


 

ОПЛАТА І ДОСТАВКА***.

Для юридичних осіб:

Після оформлення замовлення Вам буде відправлена ​​рахунок-фактура на e-mail або факс, яку Вам необхідно сплатити з розрахункового рахунку протягом 3-х банківських днів. У разі прострочення оплати просимо уточнити наявність продукції і ціни на неї у обслуговуючого Вас менеджера.

Після надходження оплати на наш розрахунковий рахунок, буде зроблена відвантаження продукції обговореним з нашим співробітником способом:

1) Самовивіз - самостійне одержання замовником продукції з нашого складу. 

Видача здійснюється після оформлення відвантажувальної документації (оригінал рахунку, видаткова), для чого представник замовника, який одержує продукцію, надає довіреність і реєстраційні документи юридичної особи.

2) Відправлення продукції вантажоперевізником.

Відправлення здійснюється після оформлення відвантажувальної документації (оригінал рахунку, видаткова). Замовник надає копії довіреності та реєстраційні документи юридичної особи по факсу або e-mail, а оригінали відправляє за адресою 04209, м.Київ, вул.Сім'ї Шовкоплясів 4-6 поштовою службою Укрпошта. Оплата послуг вантажоперевізника а також вибір вантажоперевізника обмовляється при оформленні заявки.

 

Для приватних покупців.

Після оформлення замовлення буде надано рахунок, який Ви зможете оплатити в відділенні будь-якого банку в перебігу 1-го банківського дня. ЗВЕРТАЄМО УВАГА приватних покупців - Ви оплачуєте не на карту ПРИВАТБАНК, а на розрахунковий рахунок банку! 

Реквізити для оплати:

IBAN № UA603206490000026005052664890 ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР МФО 320649

ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОНИК ВАЛЕРІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ, ЄДРПОУ 2672804896

Замовлення можна забрати:

1) самовивозом з нашого складу за адресою 04209, м.Київ, вул.Сім'ї Шовкоплясів 4-6;

2) в зазначеному Вами відділенні "Нової Пошти". Відправка продукції здійснюється транспортною компанією «НОВА ПОШТА» на наступний після зарахування оплати на розрахунковий рахунок день. Вартість доставки визначається тарифами транспортної компанії і оплачується одержувачем в момент отримання вантажу. «Післяплатою» відправка продукції по роздрібним замовленнями НЕ ПРОВОДИТЬСЯ.

*** Для постійних клієнтів, а також власників дисконтних карт, оплата і доставка здійснюється за індивідуальною домовленістю.