Використовувані матеріали

Використовувані матеріали

Для створення продукту ми використовуємо високотехнологічні матеріали стабільно високої якості. Успішна багаторічна практика роботи з ними говорить сама за себе: наш спецодяг і обмундирування пройшли експлуатацію в найсуворіших умовах як на виробництвах, будівельних майданчиках, в сфері послуг, так і в польових умовах нашими військовими, спецслужбами і поліцією.

Використовувані тканини виготовляються нашими постачальниками відповідно до найвищих стандартів якості і за сучасними технологіями.

Це гарантовано робить продукцію ТОРНАДО безпечної в роботі, довговічною у використанні і невибагливою у догляді. Наш асортимент допоможе Вам знайти оптимальне рішення, в тому числі і для вираження іміджу своєї компанії.

Пропонуємо ознайомитися з основними характеристиками матеріалів, що застосовуються в пошитті нашої спецодягу і обмундирування.

Болонья

Болонья – легка, тонка поліефірна плащова тканина полотняного переплетіння. Призначена для пошиття легкого одягу, що захищає від дощу і вітру, для виготовлення рекламно-сувенірної продукції. Поліестерові волокна забезпечують міцность, зносостійкість.
Щільне полотняне переплетення підсилює вітрозахист. Гладка поверхня перешкоджає накопиченню бруду між волокнами. Водовідштовхувальні властивості Болонья набуває за рахунок поліакрилатного покриття (Па), яке наноситься на зворотню сторону. Болонья забезпечує прекрасну вітро- і вологозахист, відмінно підходить для пошиття легкого одягу, розрахованої на вологу, дощову погоду, а також для різної рекламної продукції: курток, вітровок, фартухів, плащів, парасольок, прапорів.

Бязь

Бязь – легка тонка бавовняна тканина полотняного переплетіння без додаткових захисних властивостей. Призначена для бюджетного практичного одягу і виробів, до зовнішнього вигляду яких не пред'являються високі вимоги.
Гладкофарбована бязь різних кольорів використовується в якості підкладки в робочому одязі і сумочно-рюкзачних виробах. Бязь сувора - тканина без заключної обробки (відбілювання і фарбування). Відрізняється високою щільністю і міцністю, добре тримає форму.

Габардин

Габардин – легка, тонка поліефірна плащова тканина полотняного переплетіння з 100% поліестеру з матовою поверхнею без додаткових захисних властивостей. Призначений для бюджетного практичного одягу: костюмів, халатів, фартухів, накидок.
Поліестерові волокна забезпечують міцность, зносостійкість, формостійкість. Тканина не мнеться і зберігає стійкість кольору протягом тривалого часу. Дуже добре підходить для одягу медперсоналу, працівників торгівлі та сфери послуг. Габардин широко використовується у виробництві рекламної продукції, на нього можна наносити повнокольоровий друк для рекламних акцій.

Гарда

Гарда – щільна костюмна сумішеві саржа, без додаткових захисних властивостей. Призначена для пошиття спеціального одягу, а також для костюмів співробітників керівної ланки (ІТП), як для робіт в приміщеннях, так і на відкритому повітрі в теплу пору року. Захищає від загальновиробничих забруднень (ОПЗ), механічних пошкоджень.
Саржеве переплетення штапельної сумшової пряжі забезпечує високу повітропроникність. Наявність в складі бавовни надає необхідні показники гігроскопічності. Підвищений вміст поліестеру покращує показники зносостійкості і стійкість до розривних навантажень.
Тканина Гарда забезпечує виробам презентабельний зовнішній вигляд: матова поверхня, яка не мнеться та формостійка, збереження кольору після прання протягом тривалого часу.

Гарда Ріп-Стоп

Гарда Ріп-Стоп – сумішева тканина полотняного переплетіння, посилена армованої ниткою (рип-стоп) без додаткових захисних властивостей. Призначена для пошиття спеціальної, військової та туристичної одежі з підвищеними вимогами до механічної стійкості. Підходить як для робіт в приміщеннях, так і на відкритому повітрі в теплу пору року. Захищає від загальновиробничих забруднень (ОПЗ), механічних пошкоджень.
Сумішева штапельна пряжа забезпечує високу механічну міцність тканини і стійкість до стирання. Наявність в складі бавовни надає необхідні показники гігроскопічності. Підвищений вміст поліестеру покращує показники зносостійкості і стійкість до розривних навантажень. Полотняне переплетіння дозволяє зменшити повітропроникність, забезпечуючи комфортний температурний режим. Технологія посилення армованою ниткою Ріп-стоп робить тканину стійкою до розривних навантажень.
Вироби з тканини Гарда Ріп-стоп виглядають презентабельно: матова поверхня, яка не мнеться та формостійка, збереження кольору після прання протягом тривалого часу.

Дефенса

Дефенса – сумішеві плащова тканина саржевого переплетіння, з ВВ обробкою. Призначена для пошиття утепленого верхнього спеціального і робочого одягу для захисту від загальновиробничих забруднень (ЗВЗ).
Дефенса – біверная тканина. На лицьову сторону виведені нитки комплексної пряжі з поліестеру. Це підвищує характеристики міцності, зносостійкість, надає шовковистий блиск. На виворітну сторону виведена штапельна сумішеві пряжа. Це забезпечує необхідні для плащової тканини гігієнічні властивості. Водовідштовхувальне просочення захищає вироби від намокання і виробничих забруднень.
Широкий асортимент кольорів дозволяє створювати різні комбінації для відображення корпоративного стилю в робочому одязі.

Джинс

Джинс - сумішеві тканини з підвищеним вмістом бавовни, саржевого переплетіння, без додаткових захисних властивостей. Використовується для пошиття робочого одягу, призначеного як для робіт в приміщеннях, так і на відкритому повітрі в теплу пору року. Захищає від загальновиробничих забруднень (ЗВЗ), механічних пошкоджень.
Саржеве переплетіння сумішової пряжі забезпечує високу повітропроникність. Наявність в складі бавовни надає необхідні показники гігроскопічності. Підвищений вміст поліестеру покращує зносостійкість, стійкість до розривних навантажень і абразивного стирання. Тканина еластична, стійка до прання та хімічного чищення. Вироби з тканини Джинс зберігають форму і прекрасний зовнішній вигляд протягом тривалого часу.

Діагональ

Діагональ - щільна 100% бавовняна тканина або сумішеві тканину з вмістом бавовни саржевого переплетіння без додаткових захисних властивостей.
Використовується при пошитті робочого та спеціального одягу, призначеного для робіт в приміщеннях і на відкритому повітрі в теплу пору року. Захищає від загальновиробничих забруднень (ЗВЗ) і механічних пошкоджень Саржеве переплетіння забезпечує високу повітропроникність, бавовна надає необхідні показники гігроскопічності. Зміст бавовни надає необхідні показники гігроскопічності. Поліестерові волокна покращують показники зносостійкості і стійкість до розривних навантажень.

Дюспо Бондинг

Дюспо Бондинг - щільна поліефірна плащова тканина полотняного переплетення з 100% поліестеру з ВВ обробкою. З виворітного боку на тканину нанесена трикотажна основа, яка робить тканину більш міцною та еластичною, стійкою до розривних навантажень. Призначена для одягу, що захищає від вітру і вологи.
Поліестерові волокна забезпечують міцность, зносостійкість. Щільне полотняне переплетіння підсилює вітрозахист. Гладка поверхня перешкоджає накопиченню бруду між волокнами. Водовідштовхувальні властивості Дюспо Бондинг набуває за рахунок поліуретанового матеріалу PU, яке наноситься на виворітну сторону.
Полотно тканини Дюспо дуже легке, відмінно тримає форму, що дозволяє використовувати її для пошиття виробів зі складним кроєм. Готові вироби з цієї тканини практичні і прості в експлуатації.
Дюспо Бондинг призначена для легкої, красивої сучасної демісезонного корпоративного, рекламного і спортивного одягу: курток, плащів, костюмів.

Дюспо Милки

Дюспо Милки – лёгкая, тонкая полиэфирная плащевая ткань полотняного переплетения из 100% полиэстера с ВО отделкой. На изнаночную сторону нанесено молочно-белое PU покрытие, которое усиливает яркость цвета, снижает степень прозрачности ткани. Предназначена для лёгкой одежды, защищающей от ветра и влаги. Полиэстеровые волокна обеспечивают прочностные характеристики, износостойкость.
Плотное полотняное переплетение усиливает ветрозащиту. Гладкая поверхность препятствует накоплению грязи между волокнами. Водоотталкивающие свойства p Дюспо Милки приобретает за счёт полиуретанового покрытия PU, которое наносится на изнаночную сторону.
Полотно ткани Дюспо очень легкое, отлично держит форму, что позволяет использовать её для пошива изделий со сложным кроем. Готовые изделия из этой ткани практичны и просты в эксплуатации.
Дюспо Милки предназначена для лёгкой, красивой современной демисезонной корпоративной, рекламной и спортивной одежды: курток, плащей, костюмов.

Дюспо Пич-Скин

Дюспо Піч-Скін - легка, тонка поліефірна плащова тканина полотняного переплетіння з 100% поліестеру з ВВ обробкою з ворсована поверхнею Peach skin. Вона надає полотну оксамитову, персикову фактурність, м'яку і приємну на дотик. Призначена для легкого одягу, що захищає від вітру і вологи, для рекламної продукції.
Поліестерові волокна забезпечують міцность, зносостійкість. Щільне полотняне переплетення підсилює вітрозахист. Гладка поверхня перешкоджає накопиченню бруду між волокнами. Водовідштовхувальні властивості Дюспо Піч-Скін набуває за рахунок поліуретанового покриття PU, яке наноситься на зворотну сторону.
Полотно тканини Дюспо дуже легке, відмінно тримає форму, що дозволяє використовувати її для пошиття виробів із складним кроєм. Готові вироби з цієї тканини практичні і прості в експлуатації.
Дюспо Піч-Скін призначена для легкої, красивої сучасної демісезонного корпоративного, рекламного і спортивного одягу: курток, плащів, костюмів.

Майнер

Майнер - тканина зі спеціальними захисними властивостями.
Високоякісна щільна бавовняна тканина характеризується винятковою зносостійкістю і міцністю. Завдяки сатиновому плетінню, тканина має підвищені пилозахисні властивості. МВВ-просочення захищає від проникнення вологи і олійних речовин.
Рекомендована для використання в спецодязі для захисту від ЗВЗ і в гірничорудній промисловості.

Міткаль

Міткаль - легка тонка бавовняна тканина полотняного переплетіння без додаткових захисних властивостей.
Має високу гігроскопічність: добре вбирає воду, масла, і інші рідини.
Застосовується в якості підкладки в бюджетних видах робочого одягу, для пошиття пелюшок і виробництва різних видів фільтрів, а також, в якості технічних серветок для протирання обладнання.

Молескин

Молескин - щільна тканина сатинового переплетіння з 100% бавовняної пряжі з ВВ обробкою.
Призначена для одягу з підвищеними вимогами до пилонепроникністі. Сатинове переплетіння перешкоджає проникненню найдрібніших частинок пилу і домішок різного походження.
Застосовується в атомній і медичній галузях, а також на виробництвах з високою запиленістю: борошномельної, цементної промисловості і ін.

Молескин з вогнестійкою обробкою

Щільна тканина сатинового переплетіння з 100% бавовняної пряжі з вогнестійкою обробкою.
ППризначений для одягу металургів та інших працівників промислових галузей, пов'язаних з впливом розпеченого металу і високих температур. Забезпечує захист від впливу полум'я і конвективного тепла.
Забезпечує захист від впливу полум'я і конвективного тепла.
Молескин втрачає свої вогнезахисні властивості після 3-5 прань.

Нейлон

Підкладкова тканина - тонка легка гладка трикотажна тканина з 100% нейлону без додаткових захисних властивостей. Використовується в якості підкладки при пошитті будь-яких видів одягу, головних уборів, сумок та інших виробів, а також, для виготовлення рекламно-сувенірної продукції.
Нейлон забезпечують міцність, зносостійкість, стійкість до роздеру і розриву. Висока повітропроникність сприяє комфортному носінню одягу в будь-який час року.
Підкладка з тканини Нейлон відповідає всім необхідним для підкладки вимогам:
- приховує шви виворітного боку виробу;
- зберігає форму основного виробу;
- запобігає перекосу і деформації виробу після прання, чищення;
- полегшує експлуатацію виробу, забезпечуючи ковзання в процесі надягання;
- забезпечує повноцінне утримання утеплювача.

Ортон

Ортон - щільна сумішеві плащова тканина саржевого переплетіння з ВВ обробкою. Призначена для пошиття утепленого верхньої спеціального і робочого одягу для захисту від загальновиробничих забруднень (ЗВЗ) у важких умовах, пов'язаних з підвищеною інтенсивністю праці.
Ортон - біверная тканина. На лицьову сторону виведені нитки комплексної пряжі з поліестеру. Це підвищує характеристики міцності, зносостійкісті, надає шовковистий блиск. На виворітну сторону виведена штапельні сумішева пряжа. Це забезпечує необхідні для плащової тканини гігієнічні властивості. Водовідштовхувальне просочення захищає вироби від намокання і виробничих забруднень.

Тканина підкладкова

Підкладкова тканину - тонка легка гладка тканина полотняного переплетіння з 100% поліестеру без додаткових захисних властивостей. Використовується в якості підкладки при пошитті будь-яких видів одягу, головних уборів, сумок та інших виробів, а також, для виготовлення рекламно-сувенірної продукції.
Поліестерові волокна забезпечують міцність, зносостійкість. Гладка поверхня полегшує експлуатацію виробів, забезпечуючи ковзання в процесі надягання.
Підкладка з тканини відповідає всім необхідним для підкладки вимогам:
- приховує шви виворітного боку виробу;
- зберігає форму основного виробу;
- захищає тканину основного матеріалу від впливу органічних речовин, що виділяються потовими залозами людини;
- запобігає перекосу і деформації виробу після прання, чищення;
- полегшує експлуатацію виробу, забезпечуючи ковзання в процесі одягання.

Тканина рушникова

Бавовняні тканини зі складним переплетінням ниток, яке утворює на поверхні осередковий рельєф. Завдяки такому рельєфу тканина стає більш міцною і зносостійкого, а 100% бавовняні волокна забезпечують їй високу гігроскопічність. Призначення: для рушників технічного і господарського призначення, а також в якості технічних серветок для обтирання обладнання.

Профіт

Профіт - щільна 100% бавовняна саржа без додаткових захисних властивостей. Призначена для екологічної, довговічною, зносостійкого одягу, здатного ефективно утримувати тепло. Застосовується як тканина верху в зимових і літніх спеціальних костюмах, в костюмах моряків.
Саржа Профіт - тканина з крученої пряжі средневолокністої бавовни, що визначає її основні характеристики. Вона володіє підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень, розривів і стирання, забезпечує необхідні повітропроникність, гігроскопічність.Профіт відповідає основним вимогам, що пред'являються до сучасного спецодягу: висока механічна міцність, презентабельний зовнішній вигляд, доступний рівень вартості.

Профіт МВВ

Профіт МВВ - тканина зі спеціальними захисними властивостями. Високоякісна щільна 100% бавовняна саржа. Характеризується винятковою міцністю і зносостійкістю. Завдяки 100% бавовняному складу володіє відмінними гігроскопічними, повітрообміном і теплозахисними властивостями. МВВ-просочення захищає від проникнення вологи і олійних речовин.
Широко застосовується для виготовлення промислової робочого демісезонного і зимового одягу, для уніформи співробітників вищої ланки. Захист від загальновиробничих забруднень.

Рейнар

Рейнар - легка плащова тканина Оксфорд, полотняного переплетіння з 100% поліестеру з ВВ обробкою і PU покриттям. Призначена для пошиття верхнього легкого одягу, що захищає від дощу, вітру, снігу, бруду.
Поліестерові волокна забезпечують підвищені характеристики міцності, зносостійкості. Щільне полотняне переплетення підсилює вітрозахист. Гладка поверхня перешкоджає накопиченню бруду між волокнами. Водотривкі властивості тканини Рейнар набуває за рахунок поліуретанового покриття PU, яке наноситься на виворітну сторону. Водовідштовхувальні властивості тканини надає спеціальне просочення на основі флюорокарбона.
Сфера використання тканин Рейнар залежить від їх щільності. Рейнар рекомендується для пошиття легкої верхнього побутового та робочого одягу, призначеного для захисту від несприятливих погодних умов: вітровок, плащів, накидок, а також, для різної рекламної продукції: курток, сумок, наметів.
Широкий асортимент кольорів дозволяє створювати різні комбінації для відображення корпоративного стилю в робочому одязі і рекламних виробах.

Саржа

Саржа - легка 100% бавовняна саржа без додаткових захисних властивостей.
Використовується при пошитті робочого та спеціального одягу, призначеної для робіт в приміщеннях і на відкритому повітрі в теплу пору року.

ССаржеве переплетення забезпечує високу повітропроникність, бавовна надає необхідні показники гігроскопічності.

Сетка трикотажная

Сітка трикотажна - тонке легке трикотажне полотно з 100% поліестеру без додаткових захисних властивостей. Використовується в якості підкладки при пошитті легкого верхнього одягу, а також для виробництва рекламної продукції.
Завдяки поліестеровим волокнам тканина має підвищену міцність і зносостійкість.
Гладка сітчаста поверхня забезпечує комфортний клімат виробу.

Сорочкова

Тканина для сорочок - легка сумішева тканина полотняного переплетіння без додаткових захисних властивостей. Оптимальний бюджетний варіант для пошиття сорочок легкого одягу медперсоналу і працівників сфери послуг.
За рахунок невисокої щільності володіє хорошими повітрообмінними властивостями. Завдяки поліестеру - добре тримає форму, не мнеться.

Тілур

Тілур - легка плащова тканина полотняного переплетіння з 100% поліестеру з ВВ обробкою. На виворітну сторону нанесено молочно-біле PU-покриття, яке посилює яскравість кольору, знижує ступінь прозорості тканини. Призначена для пошиття верхнього легкого одягу, що захищає від дощу, вітру, снігу, бруду.
Поліестерові волокна забезпечують підвищені характеристики міцності, зносостійкості. Щільне полотняне переплетіння підсилює вітрозахист. Водовідштовхувальні властивості набуває за рахунок поліакрилатного покриття (Па), яке наноситься на виворітну сторону.
Полотно тканини Тілур дуже легке, відмінно тримає форму, що дозволяє використовувати її для пошиття виробів зі складним кроєм. Готові вироби з цієї тканини практичні і прості в експлуатації.
Тілур призначений для легкої, красивої сучасної демисезонной корпоративної, рекламної і спортивної одежі: курток, плащів, костюмів.

Тканина кислотостійка К-80

К-80 - щільна 100% поліестерова кислотостійка тканина.
Застосовується при виготовленні одягу, призначеного для роботи в агресивному середовищі.

Полотно наметове

Полотно наметове - тканина полотняного переплетіння високої щільності, яка в сукупності з ВВ просоченням забезпечує захист від намокання.
Після нанесення просочення для збільшення водовідштовхувальних характеристик, наметове полотно стає основою для виготовлення водовідштовхувального одягу спеціального призначення. Тканина комфортна і має високій повітрообмін і міцність
Призначена для виробництва продукції військового призначення: верхнього одягу, наметів, спальних мішків, рюкзаків, тентів. чохлів для техніки та інших виробів.

Уніформа

Тканина Уніформа - легка сумішеві тканина саржевого переплітення без додаткових захисних властивостей.
Оптимальний бюджетний варіант для пошиття костюмів, сорочок, і іншого легкого одягу медперсоналу і працівників сфери послуг.
Саржеве переплетіння забезпечує хороші повітрообмінрі властивості. Завдяки поліестеру тканина добре тримає форму, не мнеться.

Флис

Фліс - це тканина з 100% поліестеру. Вона не вбирає вологу, а відводить її. Також фліс має ряд переваг:
- повітропроникність;
- швидко сохне;
- теплоізолюючі властивості;
- еластичність;
- гіпоалергенний.
Призначення: Фліс застосовується для виготовлення спортивного, а також повсякденного одягу.

Технічні параметри тканин, використовуваних при пошитті продукції ТОРНАДО підтверджені протоколом випробувань. Так само для тканин є Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи про відповідність встановленим медичним критеріям безпеки Міністерства Охорони Здоров'я України сертифікати відповідності європейським нормам екологічної та гігієнічної безпеки

ВВ - не пропускає воду
МВВ - відштовхує, крім води, ще й масло
ЗВЗ - загальновиробничі забруднення
PU - поліуретанове покриття
Па - полиакрилатное покриття

Забарвлення тканин представлена в ознайомлювальних цілях. Більш детальну інформацію про кольори і характеристики тканин Ви можете дізнатися, звернувшись до наших фахівців.

Актуальні товари
 • Жилет-чохол (плитоноска) під бронежилет (койот)
  Жилет-чохол (плитоноска) під бронежилет (койот)
  В наявності
  купити
 • Жилет-чохол (плитоноска) під бронежилет (олива)
  Жилет-чохол (плитоноска) під бронежилет (олива)
  В наявності
  купити
 • Жилет-чохол (плитоноска) під бронежилет (темна олива)
  Жилет-чохол (плитоноска) під бронежилет (темна олива)
  В наявності
  купити
 • Черевики тактичні ПОЛІГОН літні (койот)
  Черевики тактичні ПОЛІГОН літні (койот)
  В наявності
  купити
 • Черевики тактичні ПОЛІГОН літні (хакі)
  Черевики тактичні ПОЛІГОН літні (хакі)
  В наявності
  купити
 • Костюм «КОМБАТ» койот
  Костюм «КОМБАТ» койот
  В наявності
  купити
 • Костюм «КОМБАТ» олива
  Костюм «КОМБАТ» олива
  В наявності
  купити
  хіт продажу
 • Розвантажувальна система РПС олива
  Розвантажувальна система РПС олива
  В наявності
  купити
 • Сорочка бойова камуфляж
  Сорочка бойова камуфляж
  В наявності
  купити
 • Жилет-чохол (з клапанами) під бронежилет (чорний)
  Жилет-чохол (з клапанами) під бронежилет (чорний)
  В наявності
  купити
 • Розвантажувальна система РПС
  Розвантажувальна система РПС
  В наявності
  купити
 • Пояс тактичний ПТ 7/50 св
  Пояс тактичний ПТ 7/50 св
  В наявності
  купити
 • Сумка транспортна індивідуальна (чорна)
  Сумка транспортна індивідуальна (чорна)
  В наявності
  купити

Виберіть мовну версію сайту: