Костюм VIP тип А колір койот
0

Костюм VIP тип А колір койот

Модель:
44500
Виробник:
"Торнадо"
Наявність:
На складі
Ціна:
0.00 грн
Таблиця розмірів
Зробіть Ваш вибір.
(зробивши вибір і натиснувши "КУПИТИ," Ви, на цій же сторінці,
можете продовжити покупки, вибираючи виріб в іншому розмірі/зрості/кольорі/кількості)
0.00 грн
Опис

Костюм VIP (сорочка, брюки)

Костюм призначений для співробітників охоронних агентств і служб безпеки підприємств і може бути рекомендований у випадках, коли потрібно носіння ременя зі спеціальними засобами захисту (газовий балончик, кийок, ліхтар і т.п.). Складається з сорочки, яка носиться під заправку, і брюк.

Технічний опис

Костюм виготовляється зі змішаної гладкофарбованої тканини.

Сорочка із центральною застібкою до низу на шість ґудзиків та шість петель, що розташовані вздовж нашивної планки лівої пілочки.

Пілочки посередині з защипами, застроченими зверху до низу. Пілочки з накладними деталями фігурної форми, які імітують кокетки та використовуються як кишені. Вхід накладної деталі кожної пілочки на текстильній застібці з боку лінії борту сорочки. Посередині накладних деталей пілочок прострочено защипи, як на пілочках.

З виворотної сторони пілочок, в місці нашивання текстильних застібок накладних деталей пілочок, розташовано посилювані смужки з основної тканини, під текстильну застібку.

На накладних деталях пілочок розташовані накладні фігурні кишені із защипами, як на пілочках і накладних деталях пілочок, відповідно.

Кишені з фігурними клапанами, з декоративними петлями та нашитими поверх ґудзиками (імітація застібки). Клапани застібаються на текстильну застібку. При нашиванні клапанів на накладні деталі пілочок утворено отвори, для швидкого вкладання олівця в кишені.

Защипи застрочені на пілочках, накладних деталях пілочок та нагрудних кишенях співпадають і утворюють суцільну лінію.

На накладній деталі лівої пілочки, над клапаном нагрудного карману настрочено деталь під жетон, з двома металевими блочками, розташованими одна над одною.

Із виворітного боку накладної деталі лівої пілочки, в місці нашивання деталі під жетон, розташовано підсилювач під жетон  у вигляді смужки, з основної тканини. Один кінець смужки вшито в плечовий шов, а інший закріплено швом нашивання клапана.

Спинка з подвійною кокеткою, з двома обшивними фігурними складами у шві пришивання кокетки та трьома защипами простроченими з верху до низу (один з них посередині спинки, два інших – по обидва боки від середнього).

Рукава вшивні, сорочкового крою, одношовні, довгі, з пришивними манжетами та двома складами по низу у шві пришивання манжет. Манжети застібаються на петлю та ґудзик (на манжеті два ґудзика для регулювання щільності облягання). Розріз низу рукавів оброблено пришивною планкою з застібкою на петлю та ґудзик.

У верхній частині рукавів, в області пахв, по обидві сторони від ліктьового шва зроблено вентиляційні отвори у вигляді петель.

У шви вшивання рукавів вшито погони, які застібаються на плечах, на петлі та ґудзики.

Комір стояче-відкладний з відрізним стояком, нижня частина якого виготовлена із змішаного матеріалу. Комір застібається на петлю, розташовану горизонтально, та ґудзик.

По середині в шов вшивання коміра в горловину вставлено розмірну етикетку, а поверх неї – вішак. В лівий боковий шов сорочки вставлено символ по догляду за виробом на відстані 200мм±20мм від низу.

Низ сорочки оброблено швом в підгин із закритим зрізом, шириною 10±2мм. Вздовж нашивної планки та по периметру накладних деталей пілочок, нагрудних кишень і клапанів, по відльоту коміра, проймам, погонам і манжетам рукавів, кокетці спинки та обшивним фігурним складам спинки прострочено подвійну оздоблювальна строчку (на відстані 0,2 ±1 мм та 0,7±1мм від краю).

Брюки прямого силуету, з застібкою на тасьму «блискавку» та хлястиком із основної тканини, вшитим в шов обшивання відкоска. Хлястик застібається на петлю та ґудзик, який пришито до обшивки гульфіка.

Пояс пришивний, застібається на металеву кнопку. В бокові ділянки поясу вставлено та перестрочено посередині еластичну стрічку. На поясі брюк настрочено сім хомутиків для ременя.

Передні половинки з відрізними бочками, які утворюють бокові кишені. Мішковини кишень оброблені подвійним швом та виготовлені із бавовняної тканини. Вздовж передніх половинок, згори до низу застрочено защипи.

Задні половинки з виточками та прорізними кишенями «в рамку», які застібаються на петлю (виготовлену з основної тканини) та ґудзик.

Брюки з ластовицею, по передньому краю якої прострочено оздоблювальну строчку (на відстані 1,5±0,5мм від краю).

По кроковому шву (включно з ластовицею) та шву сидіння прострочено оздоблювальну строчку (на відстані 1,5±0,5мм від краю).

Розмірна етикетка та символ по догляду за виробом вставляється в шов сидіння брюк на відстані 100±20 мм від шва пришивання поясу.

Низ брюк оброблено швом в підгин із закритим зрізом.

В костюмі в місцях підвищеного навантаження зроблено закріпки:

-по краях клапанів нагрудних кишень;

-на клапанах для входу олівця;

-на входах в накладні нагрудні деталі пілочок;

-на планках розрізу рукавів;

-на верхній частині хомутиків пояса;

-в нижній частині бічних кишень;

-в нижній частині гульфіка;

-на скругленні гульфіка;

-на кутах ластовиці в шаговому шві

-на кутах ластовиці у шві сидіння;

-на торцях задніх кишень брюк;

 

 

Матеріал:   тканина «Рип-стоп», щільність 235г/м²,

                      склад: 67% бавовна, 33% поліестер

Розмір:        88-92 по 120-124

Зріст:           170-176,  182-188

Примітки:  виробництво Україна. 

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Просмотренные товары
  • Костюм VIP тип А колір койот
    0.00 грн
    купити

Виберіть мовну версію сайту: