Костюм VIP тип А колір койот
1

Костюм VIP тип А колір койот

Модель:
44500
Виробник:
"Торнадо"
Наявність:
На складі
Ціна:
1 186.02 грн
Таблиця розмірів
Зробіть Ваш вибір.
(зробивши вибір і натиснувши "КУПИТИ," Ви, на цій же сторінці,
можете продовжити покупки, вибираючи виріб в іншому розмірі/зрості/кольорі/кількості)
1 186.02 грн
Опис

Костюм VIP (сорочка, брюки)

Костюм призначений дляспівробітників охоронних агентств і служб безпеки підприємств і може бутирекомендований у випадках, коли потрібно носіння ременя зі спеціальнимизасобами захисту (газовий балончик, кийок, ліхтар і т.п.). Складається зсорочки, яка носиться під заправку, і брюк.

Технічний опис

Костюм виготовляєтьсязі змішаної гладкофарбованої тканини.

Сорочка із центральноюзастібкою до низу на шість ґудзиків та шість петель, що розташовані вздовжнашивної планки лівої пілочки.

Пілочки посередині ззащипами, застроченими зверху до низу. Пілочки з накладними деталями фігурноїформи, які імітують кокетки та використовуються як кишені. Вхід накладноїдеталі кожної пілочки на текстильній застібці з боку лінії борту сорочки.Посередині накладних деталей пілочок прострочено защипи, як на пілочках.

З виворотної сторонипілочок, в місці нашивання текстильних застібок накладних деталей пілочок,розташовано посилювані смужки з основної тканини, під текстильну застібку.

На накладних деталяхпілочок розташовані накладні фігурні кишені із защипами, як на пілочках інакладних деталях пілочок, відповідно.

Кишені з фігурнимиклапанами, з декоративними петлями та нашитими поверх ґудзиками (імітаціязастібки). Клапани застібаються на текстильну застібку. При нашиванні клапанівна накладні деталі пілочок утворено отвори, для швидкого вкладання олівця вкишені.

Защипи застрочені напілочках, накладних деталях пілочок та нагрудних кишенях співпадають іутворюють суцільну лінію.

На накладній деталілівої пілочки, над клапаном нагрудного карману настрочено деталь під жетон, здвома металевими блочками, розташованими одна над одною.

Із виворітного бокунакладної деталі лівої пілочки, в місці нашивання деталі під жетон, розташованопідсилювач під жетон  у вигляді смужки, зосновної тканини. Один кінець смужки вшито в плечовий шов, а інший закріпленошвом нашивання клапана.

Спинка з подвійноюкокеткою, з двома обшивними фігурними складами у шві пришивання кокетки татрьома защипами простроченими з верху до низу (один з них посередині спинки,два інших – по обидва боки від середнього).

Рукава вшивні,сорочкового крою, одношовні, довгі, з пришивними манжетами та двома складами понизу у шві пришивання манжет. Манжети застібаються на петлю та ґудзик (наманжеті два ґудзика для регулювання щільності облягання). Розріз низу рукавівоброблено пришивною планкою з застібкою на петлю та ґудзик.

У верхній частинірукавів, в області пахв, по обидві сторони від ліктьового шва зробленовентиляційні отвори у вигляді петель.

У шви вшивання рукавіввшито погони, які застібаються на плечах, на петлі та ґудзики.

Комірстояче-відкладний з відрізним стояком, нижня частина якого виготовлена іззмішаного матеріалу. Комір застібається на петлю, розташовану горизонтально, таґудзик.

По середині в шоввшивання коміра в горловину вставлено розмірну етикетку, а поверх неї – вішак.В лівий боковий шов сорочки вставлено символ по догляду за виробом на відстані200мм±20мм від низу.

Низ сорочки обробленошвом в підгин із закритим зрізом, шириною 10±2мм. Вздовж нашивної планки та попериметру накладних деталей пілочок, нагрудних кишень і клапанів, по відльотукоміра, проймам, погонам і манжетам рукавів, кокетці спинки та обшивнимфігурним складам спинки прострочено подвійну оздоблювальна строчку (на відстані0,2 ±1 мм та 0,7±1мм від краю).

Брюки прямого силуету,з застібкою на тасьму «блискавку» та хлястиком із основної тканини, вшитим вшов обшивання відкоска. Хлястик застібається на петлю та ґудзик, який пришитодо обшивки гульфіка.

Пояс пришивний,застібається на металеву кнопку. В бокові ділянки поясу вставлено таперестрочено посередині еластичну стрічку. На поясі брюк настрочено сімхомутиків для ременя.

Передні половинки звідрізними бочками, які утворюють бокові кишені. Мішковини кишень обробленіподвійним швом та виготовлені із бавовняної тканини. Вздовж передніх половинок,згори до низу застрочено защипи.

Задні половинки звиточками та прорізними кишенями «в рамку», які застібаються на петлю(виготовлену з основної тканини) та ґудзик.

Брюки з ластовицею, попередньому краю якої прострочено оздоблювальну строчку (на відстані 1,5±0,5ммвід краю).

По кроковому шву(включно з ластовицею) та шву сидіння прострочено оздоблювальну строчку (навідстані 1,5±0,5мм від краю).

Розмірна етикетка тасимвол по догляду за виробом вставляється в шов сидіння брюк на відстані 100±20мм від шва пришивання поясу.

Низ брюк обробленошвом в підгин із закритим зрізом.

В костюмі в місцяхпідвищеного навантаження зроблено закріпки:

-по краях клапанівнагрудних кишень;

-на клапанах для входуолівця;

-на входах в накладнінагрудні деталі пілочок;

-на планках розрізурукавів;

-на верхній частиніхомутиків пояса;

-в нижній частинібічних кишень;

-в нижній частинігульфіка;

-на скругленнігульфіка;

-на кутах ластовиці вшаговому шві

-на кутах ластовиці ушві сидіння;

-на торцях задніхкишень брюк;

 

 

Матеріал:   тканина «Рип-стоп», щільність 235г/м²,

                      склад: 67% бавовна, 33%поліестер

Розмір:        88-92 по 120-124

Зріст:           170-176, 182-188

Примітки:  виробництво Україна. 

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Просмотренные товары
  • Костюм VIP тип А колір койот
    1 186.02 грн
    купити