Куртка утеплена «ГРЕЙ»
868

Куртка утеплена «ГРЕЙ»

Модель:
03078
Виробник:
"Торнадо"
Наявність:
На складі
Ціна:
868.74 грн
Таблиця розмірів
Зробіть Ваш вибір.
(зробивши вибір і натиснувши "КУПИТИ," Ви, на цій же сторінці,
можете продовжити покупки, вибираючи виріб в іншому розмірі/зрості/кольорі/кількості)
868.74 грн
Опис

Куртка, утеплена «Грей» подовжена

Технічний опис моделі

 

Куртка, утеплена прямого силуету з центральною застібкоюна «блискавку», з капюшоном, що відстібається за допомогою «блискавки» ікулісою по лінії низу. У кулісу протягнуто еластичний шнур, довжина якогорегулюється і фіксується за допомогою двухдірочних фіксаторів. Центральназастібка «блискавка» прикрита планкою на текстильній застібці (4 шт. * 5,0 см)до шва ушивання стійки.

Полички на відрізний кокетці. Підстава поличкискладається з двох частин - верхньої і нижньої. Кокетки з оздоблювальноїтканини, зі складу по низу (шириною 4,0см), яка імітує клапан нагрудної кишені.Нагрудні кишені на "блискавці" розташовані під кокеткою на верхнійчастині полички. Нижні кишені на "блискавці" розташовані на нижнійчастині полички і перекриті клапанами - складами (шир. 4,0см) з верхньоїчастини полички. На клапанах над входом в кишеню для зручності є петельки зпасової стрічки (шир.2,5см). Низ кокетки і низ середній частині поличкиоброблений обтачкой. Над клапанами - складами нижніх кишень настрочена світловідбиваючастрічка (шир.5,0см).

Спинка на відрізний кокетці з оздоблювальної тканини,перестрочена обробним рядком на 0,2 см. Спинка складається з трьох частин -центральної частини і два бочка. На центральній частині настрочені двісвітловідбиваючі стрічки (шир.5,0см). По швах приточування бочків доцентральної частини спинки прокладені оздоблювальні стрічки на 0,2 см.

Рукава втачні, комбіновані, з двома вертикальними рельєфами,настрочені оздоблювальними рядками на 0,2 см. Середня частина рукаваскладається з верхньої і нижньої. Верхня середня частина рукава зоздоблювальної тканини. По нижній середній частині рукава настрочена світловідбиваючастрічка (шір.5,0см). На середній частині лівого рукава розташована накладнакишеня з клапаном на текстильній застібці (шир.2,5см). У шов приточуваннякишені з лівого боку вставлена ​​чорна бирка «Торнадо». На клапані длязручності є петелька з пасової стрічки (шір.2,5см). Рукава на манжеті зівставками еластичної стрічки (шір.4,0см). Пройми рукавів перестрочени обробнимрядком на 0,2 см.

Комірець стійка. Нижня стійка з флісу.

Капюшон знйомний, утеплений, кріпитися за допомогоюблискавки. Застібається на кінцях на текстильну застібку (шир.2,5см). Обсягкапюшона регулюється еластичним шнуром з двухдірочним фіксатором. Капюшонскладається з трьох частин - центральної і двох бічних. Центральна частина зоздоблювальної тканини.

Низ куртки на куліске, в яку втягнутий еластичний шнур.Довжина шнура регулюється двухдірочним фіксатором на рівні бічних швів куртки.

Для зручності користування в бігунки застібки «блискавки»кишень і центральної застібки вставлені брелоки в колір «блискавки».

Куртка на підкладці з поліестеру, поличка і спинка курткина стьобаної підкладці (квадрати 7,0 * 7,0см). На лівій поличці підкладкивнутрішня накладна кишеня з основної тканини на текстильній застібці (шир.2,5см).На кишеню настрочена фірмова синя етикетка. Підкладка капюшона з флісу кольоруоздоблювальної тканини.

Утеплювач куртки: полички, спинка - синтепон 300щільності, рукава, капюшон - синтепон 200 щільності (в капюшон ділитьсясинтепон 200).

У куртці розмірна етикетка вточена в горловину в шов ушиваннястійки поруч з вішалкою так, щоб добре проглядався розмір і зріст.

Символ по догляду закріплюється в лівий бічний шовсточування підкладки на відстані 20см від низу куртки.

Фірмова паперова бирка кріпиться за ярликотримач уверхній частині стійки куртки.

Особливість: для пошиття куртки застосовуються армованінитки, для міцності додатково прокладаються оздоблювальні стрічки по швахвтачивання рукавів куртки.

Матеріал:

- тканина плащова Дюспо милк або Ода пл.90-110г/м2

- тканина підкладкова пл.75г/м2

- фліс пл.200г/м2

- синтепон пл.300г/м2

- синтепон пл.200г/м2

Розмір: - 88-132

Зріст: -158-188

Колір: - темно-сірий + червоний

Примітка: виробництво Україна. Виробник «Торнадо».

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Схожі товари
 • Куртка утеплена «ФЛІС»
  535.02 грн
  купити
 • Куртка утеплена «ОМЕГА»
  688.02 грн
  Під замовлення
 • Куртка утеплена «САТУРН»
  638.04 грн
  купити
 • Куртка "МЕТЕЛИЦЯ ЛЮКС"
  590.04 грн
  купити
  хіт продажу
 • Куртка "МЕТЕЛИЦЯ"
  569.88 грн
  купити
 • Куртка утеплена «УНІВЕРСАЛ»
  437.94 грн
  купити
 • Куртка утеплена «ГРЕЙ-2» укорочена
  774.00 грн
  купити
 • Куртка утеплена "Фрост" тк.Ріп-Стоп сіра
  947.46 грн
  купити
 • Куртка робоча утеплена з мембранним покриттям
  0.00 грн
  Під замовлення
 • Куртка робоча утеплена з покриттям GORETEX
  0.00 грн
  Під замовлення
 • Куртка утеплена «ОМЕГА»
  622.02 грн
  купити
Просмотренные товары
 • Куртка утеплена «ГРЕЙ»
  868.74 грн
  купити