Куртка робоча утеплена з мембранним покриттям
0

Куртка робоча утеплена з мембранним покриттям

Модель:
50037-18
Виробник:
"Торнадо"
Наявність:
Під замовлення
Ціна:
0.00 грн
Таблиця розмірів
Зробіть Ваш вибір.
(зробивши вибір і натиснувши "КУПИТИ," Ви, на цій же сторінці,
можете продовжити покупки, вибираючи виріб в іншому розмірі/зрості/кольорі/кількості)
0.00 грн
Під замовлення
Опис
 Куртка зимова повсякденна робоча (тканина верху двошарова: 1 шар – поліамід 100%, 2 шар – мембранне покриття) складається з двох предметів: куртки зимової повсякденної робочої (верхньої) та куртки зимової повсякденної робочої (нижньої).
 
 Зовнішній вигляд
Куртка верхня утеплена із синтетичної тканини темно-синього кольору на підкладці, з вшивним капюшоном, кулісою по лінії талії та центральною бортовою застібкою на тасьму “блискавка” з двома бігунками, яка переходить на комір-стояк. Центральну застібку закриває вітрозахисна планка на текстильній застібці. Верхню частину центральної застібки закриває укорочений вітрозахисний клапан. Внутрішня сторона вітрозахисного клапана коміра з трикотажного полотна типу «фліс». На планці розміщена пата для кріплення погона-муфти, яка застібається на текстильну застібку.З виворітного боку вздовж шва пришивання підборта вшита тасьма “блискавка” для кріплення нижньої куртки з трикотажного полотна типу «фліс».Куртка зі спільною відрізною кокеткою пілочок та спинки.На кокетці правої пілочки пришито текстильну застібку для нагрудної нашивки.На пілочках розташовані нагрудні та нижні кишені. Нагрудні кишені прорізні з зустрічними листочками, які застібаються на текстильну застібку. Нижні кишені накладні, подвійні, об’ємної форми з клапанами, які застібаються на текстильну застібку. Паралельно бічних країв зовнішніх кишень оброблені додаткові потайні кишені в «рамку».

Спинка пряма на кокетці, з обшивними фігурними складами від кокетки до бокових швів. На верхній частині спинки нашита накладка з тканини верху з вишитим логотипом «РЯТУВАЛЬНИК» жовтого кольору.По низу кокеток пілочок і спинки нашиті смуги із світлоповертальної стрічки жовтого кольору шириною 2,5 см.Рукава вшивні двошовні. У верхній частині рукавів оброблені прорізні кишені з листочкою, що застібаються на тасьму “блискавка”. У верхній частині правого рукава по центру текстильна застібка для нарукавної нашивки. На ділянці ліктів розміщені зміцнювальні накладки з виточкою у верхній частині.Низ рукавів з пришивними манжетами та патами для регулювання ширини рукавів по низу, які застібаються на текстильну застібку.Комір – стійка. У шві вшивання нижнього коміру в горловину посередині вшитий вішак. Кінці нижнього коміра з відлітними обшивками з тканини верху для запобігання натирання при фіксації коміра нижньої куртки.Капюшон вшивний на підкладці з трикотажного полотна типу «фліс».

Капюшон складається з середньої та бокових частин. Середня частина капюшона з патою, яка застібається на текстильну застібку для регулювання об’єму капюшона. Уздовж лицьового вирізу капюшона оброблена куліса, у яку протягнуто еластичний шнур для регулювання щільності облягання.На лівій та правій пілочці підкладки розташована внутрішня прорізна кишеня в «рамку», яка застібається на тасьму “блискавка”.Підкладка пілочки та спинки з’єднується з шаром утеплювача.По лінії талії куртки оброблена куліса для регулювання щільності облягання.В шві пришивання підборта з підкладкою та переднім краям нижнього коміра вшита тасьма “блискавка” з перекидним двостороннім бігунком для пристібання нижньої куртки.Низ куртки фігурний, оброблений швом упідгин із закритим зрізом.

Куртка нижня з трикотажного полотна POLARTEС темно-синього кольору комбінованого з тканиною куртки верха (з мембранним покриттям), з центральною бортовою застібкою на тасьму “блискавка” з перекидним двостороннім бігунком. Вразі необхідності, нижня куртка пристібається до куртки верхньої.Куртка нижня зі спільною нашивною кокеткою пілочок та спинки з плащової тканини.На кокетці правої пілочки пришито текстильну застібку для нагрудної нашивки.Пілочки з боковими прорізними кишенями з листочками, що застібаються на тасьму “блискавка”. В шві нашивання кокетки лівої пілочки розташована пата для кріплення погона-муфти з плащової тканини, яка застібається на текстильну застібку.Рукави вшивні одношовні. На ділянці ліктів нашиті зміцнювальні накладки з плащової тканини. У верхній частині правого та лівого рукава, за допомогою текстильної застібки, кріпляться нарукавні знаки та нашивки.Низ рукавів оброблено обшивками з плащової тканини з закритим зрізом шириною стягнутий еластичною стрічкою.

На передній частині пройм (під пахвами) розташовані вентиляційні отвори з вставками із трикотажного сітчастого синтетичного полотна у вигляді трикутника.Комір-стояк подвійний: нижній комір – з трикотажного полотна типу «фліс», верхній – з плащової тканини. З внутрішньої сторони в шов вшивання коміра посередині вшитий вішак, з зовнішнього боку вшито текстильну стрічку з текстильною застібкою «гачки» для кріплення до верхньої куртки, і відповідно до неї на кокетку спинки нашита текстильна застібка «петлі».

З внутрішньої сторони лівої та правої пілочок, на підборті, розміщена прорізна кишеня, яка застібається на тасьму “блискавка”. Підкладка внутрішніх кишень утворює суцільну накладку, сторони якої кріпляться до підборту і пілочки та прострочені горизонтально посередині подвійною строчкою для утворення внутрішньої кишені.Ширина куртки по низу регулюється за допомогою куліси з еластичним шнуром та фіксаторами.Низ куртки оброблений обшивками з плащової тканини з закритим зрізом.

Матеріал тканини верха куртки верхньої: тканина мембранна двошарова: 1 шар – поліамід 100%, 2 шар – мембранне покриття; щільністю 130 гр/м2.- Тканина підкладкова гладкофарбована в тон тканини верху (склад: поліестр – 100 %; поверхнева щільність – 53 гр/м²), кольору, який гармонує з кольором основної тканини.- Тканина підкладкова для капюшона, підкладки верхніх та нижніх кишень куртки верхньої гладкофарбоване трикотажне начісне полотно типу “фліс” темно-синього кольору у тон основної тканини (склад: поліефір – 100 %; поверхнева щільність 180 гр/м²).- утеплювач холософт щільністю 150гр/м2Матеріал тканини верха куртки нижньої: трикотажне полотно POLARTEС щільністю 270 гр/м2;-Тканина для накладок мембранна двошарова: 1 шар – поліамід 100%, 2 шар – мембранне покриття; щільністю 130 гр/м2.- Тканина підкладкова бокових та внутрішніх кишень (склад: поліефір – 80 %, бавовна – 20 %; поверхнева щільність 115гр/м²).Основні матеріали, мають протоколи випробувань, які підтверджують вказані показники і гарантують високий рівень данного виробу.
Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Схожі товари
 • Куртка утеплена «МОДЕЛЬНА» темно-синя
  429.24 грн
  купити
 • Куртка утеплена «ФЛІС»
  535.02 грн
  купити
 • Куртка утеплена «САТУРН»
  638.04 грн
  купити
 • Куртка "МЕТЕЛИЦЯ ЛЮКС"
  590.04 грн
  купити
  хіт продажу
 • Куртка "МЕТЕЛИЦЯ"
  569.88 грн
  купити
 • Куртка утеплена «УНІВЕРСАЛ»
  437.94 грн
  купити
 • Куртка утеплена «ГРЕЙ»
  868.74 грн
  купити
 • Куртка утеплена «ГРЕЙ-2» укорочена
  774.00 грн
  купити
 • Куртка робоча утеплена з покриттям GORETEX
  0.00 грн
  Під замовлення
Просмотренные товары
 • Куртка робоча утеплена з мембранним покриттям
  0.00 грн
  купити