Куртка утеплена "Патріот" камуфляж ММ14
0

Куртка утеплена "Патріот" камуфляж ММ14

Модель:
42111
Виробник:
"Торнадо"
Наявність:
На складі
Ціна:
0.00 грн
Таблиця розмірів
Зробіть Ваш вибір.
(зробивши вибір і натиснувши "КУПИТИ," Ви, на цій же сторінці,
можете продовжити покупки, вибираючи виріб в іншому розмірі/зрості/кольорі/кількості)
0.00 грн
Опис

Куртка утеплена "Патріот" камуфляж ММ14

Виріб прямого силуету на утепленій підкладці з центральною застібкою на «блискавку» з двома бігунками. Застібку «блискавка»  до лінії вшивання коміра закриває зовнішня планка з текстильними застібками (4шт). Верхню частину правої застібки «блискавки» закриває укорочений вітрозахисний клапан. Внутрішня сторона вітрозахисного клапана з полотна  фліс підкладковий. В бігунок застібки «блискавка» вставлений пулер, для полегшення застібання.

Виріб має комбінований рукав, вшивний капюшон, комір-стійка, куліси по лінії талії та низу.

Виріб зі спільною відрізною кокеткою полочок та спинки та суцільно викроєною верхньою частиною рукава.

На поличкахах розташовані зовнішні верхні та нижні прорізні кишені  з листочками, що застібаються на застібку «блискавка». В бігунки застібки «блискавки» вставлені пулери для полегшення застібання. Вхід в кишені з боку борту полочок.

На кокетках полочок над кишенями  нашиті текстильні застібки «петлі» для кріплення ідентифікаторів.

Спинка пряма з подовженим низом.

Комір – стійка, нижній комір з полотна фліс підкладковий простьобаний з утеплювачем. В шов вшивання коміра посередині з внутрішньої сторони вшитий вішак.

Рукав комбінований складається з верхньої та нижньої частини. Верхня частина складається з передньої, ліктьової деталі та середньої суцільно викроєної  деталі з кокетками полочок і спинки. На середній суцільно викроєний частині рукава розташовані зовнішні прорізні кишені з листочками, що застібаються на застібку -  «блискавку». В бігунки застібки  - «блискавки» вставлені пулери для полегшення застібання. Вхід в кишені з боку полички.  На середній суцільно викроєний частині рукава  настрочені дві смуги текстильної застібки «петлі» з накладання одна на одну, - для кріплення ідентифікаторів. Верхня частина смуг текстильних застібок оброблена швом упідгин з відкритим зрізом і утворює кишені. На нижній частині рукава , на ділянці ліктя розміщені спеціальні посилюючи накладки. Рукав з фігурною суцільно викроєною манжетою, яка може відвертатися, та пришивною патою.  Ширина рукава по низу регулюється застібанням пат на  текстильну застібку «гачки».

Капюшон з козирком, на підкладці. Складається капюшон з середньої частини та бокових частин з двома виточками на кожній. Розмір та об’єм капюшона регулюються за допомогою двох куліс: горизонтальною та по лицьовому зрізу. По лицьовому зрізу куліса в яку протягнут еластичний шнур з фіксаторами.  Горизонтальна куліса яка регулює об’єм капюшона з еластичним шнуром який протягнуто в петлі на середній частині капюшона, еластичний шнур з фіксатором. Над кулісою на середній частині капюшона розташован фігурний клапан, який прикриває фіксатор куліси та застібається на текстильну застібку.

Ширина куртки по лінії талії регулюється за допомогою куліси з еластичним шнуром, фіксатором. На підбортах  в області куліси з обох сторін оброблені по два отвори у вигляді петель, в які протягнуто еластичний шнур.

Ширина куртки по низу регулюється за допомогою куліси з еластичним шнуром та фіксаторами. На підгинах низу полочок по передньому краю з обох боків оброблені по два отвори у вигляді петель в які протягнуто еластичний шнур. 

Низ куртки оброблений швом підгін з закритим зрізом на поличках та обшивкою з закритим зрізом по спинці.

Підкладка куртки утеплена. Поличка і спинка фліс підкладковий простьобаний з утеплювачем.  Рукава і капюшон - підкладка поліестер простьобана з утеплювачем.  На підкладці лівої полички розміщена накладна кишеня з клапаном, який застібається на текстильну застібку. По низу кишені у шві настрочування кишені розташован розмір виробу.


Матеріал:

 -тканина верху – Rip-Stop з мембраним покритям;

-утеплювач (спинка/полички) синтепон 250 г/м² простьобаний з флісом підкладковим 160 г/м², утеплювач (рукава та капюшон) синтепон 150 г/м² простьобаний з підкладковою тканиною. 

Виробництво ТОРНАДО Україна

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Схожі товари
 • Куртка утеплена «Британка» камуфльована «MultiCAM»
  0.00 грн
  купити
 • Куртка "Британка" тк.Rip-Stop чорна з фліс. підкл.
  0.00 грн
  купити
  хіт продажу
 • Куртка зимова "Конкорд" олива
  0.00 грн
  купити
Просмотренные товары
 • Куртка утеплена "Патріот" камуфляж ММ14
  0.00 грн
  купити

Виберіть мовну версію сайту: