Сортировка:
Показать:

Взуття для робітників

87401 Сандалії "Rally"
624.00 грн
648.00 грн
624.00 грн
купити
акція
89200 Черевики "Sicilia"
614.94 грн
633.42 грн
614.94 грн
купити
акція
Бурки жіночі
198.48 грн
купити
Бурки чоловічі
198.48 грн
купити
Валянки
125.58 грн
купити
Кросівки літні тактичні мод. 028
900.00 грн
купити
Кросівки тактичні мод. 026
1 250.04 грн
купити
Пантолети жіночі білі 344W
172.92 грн
купити
Пантолети жіночі зелені 344W
172.92 грн
купити
Пантолети жіночі сині 344W
172.92 грн
купити
Пантолети жіночі чорні 344W
172.92 грн
купити
Пантолети чоловічі білі 344М
172.92 грн
купити
Пантолети чоловічі зелені 344М
172.92 грн
купити
Пантолети чоловічі сині 344М
172.92 грн
купити
Пантолети чоловічі чорні 344М
172.92 грн
купити
Показано з 1 по 15 із 73 (всього 5 сторінок)

Спеціальне взуття

Існує багато спеціальностей та робочих процесів, що потребують спеціального взуття чи одягу. В будівництві потрібні чоботи чи черевики, що захистять від важких предметів та бруду. Коли в операційній потрібна стерильність, то використовується відповідне спецвзуття. Гумові чоботи часто бувають потрібні в різних ситуаціях, пов’язаних з вологою. Також термовзуття вважається робочим для деяких виді діяльності. Навіть черевики та чоботи військовослужбовці чи поліціянтів також спеціальне робоче взуття.

Спецвзуття має захищати ноги від агресивних речовин, небезпечного виробництва, несприятливих погодних умов. Виготовляться спецвзуття з гуми, шкіри, валяних матеріалів. Робоче взуття з гуми забезпечить захист від вологи, хімічних речовин, електричного струму. Використовують гумове взуття на будівництві, в хімічній та інших галузях. Гумове спецвзуття може надягатися на шкіряне чи валяне взуття. Напівчоботи та чоботи надягаються безпосередньо на ноги.

Робочим взуттям забезпечують робітників та службовці організації, де вони працюють. Роботодавцям краще придбати взуття великим оптом, що значно вигідніше. Значно раціональніше захистити ноги працівників, щоб потім не лікувати травми. Важливо, щоб спецвзуття було якісним, бо йому доводиться витримувати перевантаження: температурній вплив, фізичні навантаження, агресивне хімічне середовище. Потрібно звертатися до надійних постачальників, щоб не довелося швидко купувати нове робоче взуття, й щоб працівники були надійно захищені.

Широкий асортимент робочого взуття на сайті компанії «Торнадо» (Київ)

Замовити на купити робоче взуття зручно онлайн, не покидаючи своє місто. Перевезення по всій Україні здійснить транспортна компанія Нова пошта. Для юридичних та фізичних осіб передбачені різні умови. Про усі деталі замовлення та оплати товарів можна проконсультуватися з менеджерами компанії за контактними телефонами. Також точні умови замовлення та платежів вказані на відповідній сторінці сайту. Магазин «Торнадо» пропонує широкий асортимент спеціального та робочого взуття.

  • Сабо жіночі шкіряні на поліуретані.
  • Пантолети чоловічі та жіночі виготовлені з полімерів, мають анатомічну устілку, поворотні ремені.
  • Напівкомбінезон рибалки виготовлений з гуми, захищає від вологи, укусів змій. 
  • Гумові чоботи жіночі та чоловічі, калоші.
  • Шкіряні черевики на поліуретановій подвійній підошві масло та бензостійкі.
  • Бурки жіночі та чоловічі, валянки.
  • Черевики військові літні та зимові.

Вибравши в каталозі потрібний товар, визначившись з розміром та кількістю пар, потрібно зробити заявку через «кошик». Після замовлення з покупцем зв’яжуться менеджери сайту. Після уточнення умов оплати та доставки товар відправлять за вказаною адресою. Замовлення виконуються оперативно, для клієнтів створюються максимально сприятливі умови.

Переваги надійного партнера

В інтернет-магазині «Торнадо» можна купити спецвзуття для різних професійних груп. Ціни у нас одні з самих доступних, якість наш магазин гарантує згідно з чинним законодавством. Компанія «Торнадо» з 1994 року працює в галузі спеціального одягу та взуття, захисних матеріалів. Наша фірма зарекомендувала себе як надійний партнер. Досвідчені співробітники сайту проведуть консультації, дадуть професійні поради. В нашому магазині можна купити спецвзуття оптом на вигідних умовах. Для постійних покупців діє програма лояльності.