Пояс ПБ-2 з стрічковим стропом
0

Пояс ПБ-2 з стрічковим стропом

Модель:
12120
Виробник:
"Торнадо"
Наявність:
На складі
Ціна:
0.00 грн
Таблиця розмірів
Зробіть Ваш вибір.
(зробивши вибір і натиснувши "КУПИТИ," Ви, на цій же сторінці,
можете продовжити покупки, вибираючи виріб в іншому розмірі/зрості/кольорі/кількості)
0.00 грн
Опис
Пояс ПБ-2 з срічковим стропом є індивідуальним захисним засобом, яке в комплекті з іншим запобіжним спорядженням застосовується для забезпечення безпеки при виконанні будівельних, монтажних, ремонтних, аварійно-рятувальних роботах на висоті або в колодязях, підземних і наземних резервуарах і комунікаціях (висотно- верхолазних роботах - ВВР), де існує ризик падіння виконуючих ці роботи робітників.
 Пояс виготовлений згідно кліматичного виконання У, категорія 1 по ГОСТ 15150 при обмеженні нижньої межі температури до -40 ° С.
 Використання пояса забезпечує можливість вибрати зручну позицію (фіксацію робочого положення і звільнення рук) при виконанні робіт з підтримкою закріпленим стропом.
УВАГА! Забороняється використовувати даний тип пояса в умовах, де існує загроза пошкодження стропа (при виконанні вогневих робіт, наявності гострих країв на елементах конструкцій і т.д.).
 Пояс відповідає вимогам ДСТУ EN 358:2017, ТУ У 17.4-21582561-002-2004, "Інструкції з охорони праці при виконанні робіт на висоті з використанням спеціальних страхувальних засобів".
Технічні характеристики.
 Загальний вигляд пояса показано на малюнку.
 
1,8 - стрічка, 
2 - пояс, 
3 - бічні елементи закріплення;
4 - пряжка (застібка), 
5 - рамка, 
6 - кільця для підвішування інструменту і приладдя;
7 - хомутик,
9 - карабін;
10 - пропускна рамка стропу.
 
 Пояс виготовлений з поліамідної стрічки (1) шириною 50мм. Металева регулююча пряжка (4) служить для прикріплення пояса до фігури користувача. Бічні елементи закріплення (3), у вигляді міцних ледь вигнутих назовні пряжок, забезпечують можливість виконання робіт з підтримкою стропом. На поясі закріплена бірка, на якій нанесено дату виготовлення (місяць, рік) пояса а також його індивідуальний номер. 
Широкий ремінь (2) на поясі завдяки ергономічній формі рівномірно розподіляє тиск в межах поперекового відділу хребта і сприяє комфортним умовам роботи. Розташовані на зворотному боці ременя металеві кільця (6), служать для підвішування інструменту і допоміжного спорядження.
 Пояс комплектується стропом  з капронової стрічки (8) із закріпленим на його вільному кінці карабіном (9), безпосередньо (або за допомогою з'єднувального елемента) службовця для фіксації робочого положення виконавця ВВР.
Строп виготовлений з капронової стрічки. Вага пояса без стропа становить 0,15-0,18кг. Кожен пояс комплектується "Реєстраційним формуляром".
 
 УВАГА! Забороняється вносити зміни або поправки в конструкцію пояса і проводити його ремонт. Всі зміни, що стосуються конструкції пояса, повинні бути узгоджені і виконані виробником.
 
Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Просмотренные товары
  • Пояс ПБ-2 з стрічковим стропом
    0.00 грн
    купити

Виберіть мовну версію сайту: