Пояс ПБ
0

Пояс ПБ

Модель:
12100
Виробник:
"Торнадо"
Наявність:
На складі
Ціна:
0.00 грн
Таблиця розмірів
Зробіть Ваш вибір.
(зробивши вибір і натиснувши "КУПИТИ," Ви, на цій же сторінці,
можете продовжити покупки, вибираючи виріб в іншому розмірі/зрості/кольорі/кількості)
0.00 грн
Опис
 Пояс запобіжний безлямковий є індивідуальним захисним засобом, який в комплекті з іншим запобіжним спорядженням застосовується для забезпечення безпеки при виконанні будівельних, монтажних, ремонтних, аварійно-рятувальних робіт на висоті або в колодязях, підземних і наземних резервуарах і комунікаціях (висотно-верхолазних роботах - ВВР), де існує ризик падіння виконуючих ці роботи робітників.
 Пояс виготовлений згідно кліматичного виконання У, категорія 1 по ГОСТ 15150 при обмеженні нижньої межі температури до -40°С.
 Використання пояса забезпечує можливість вибрати зручну позицію (фіксацію робочого положення і звільнення рук) при виконанні робіт з підтримкою закріпленим стропом.
 Пояс відповідає вимогам ДСТУ EN 358:2017, ТУ У 17.4-21582561-002-2004, "Інструкції з охорони праці при виконанні робіт на висоті з використанням спеціальних страхувальних засобів".

 Характеристики:
 

  
 
Конструкція.
Загальний вигляд пояса (тип 2ПЛ-К) показано на малюнку:
1-  рамка
2, 5 - бічні елементи закріплення;
3 - стрічка; 
4 - пояс;
6 - хомутик;
7 - пряжка (застібка);
8 - кільця для підвішування інструменту і приладдя.

Пояс виготовлений з поліамідної стрічки (3) шириною 50мм. Металева регулююча пряжка (7) служить для прикріплення пояса до фігури користувача. Бічні елементи закріплення (2, 5), у вигляді ледь вигнутих назовні пряжок, забезпечують можливість виконання робіт з підтримкою стропом. На поясі закріплено бирку, на якій нанесено дату виготовлення (місяць, рік) пояса, а також його індивідуальний номер. Широкий ремінь (4) на поясі завдяки ергономічній формі рівномірно розподіляє тиск в межах поперекового відділу хребта і сприяє комфортних умов роботи. Розташовані на зворотному боці пояса металеві кільця (8) служать для підвішування інструменту і допоміжного спорядження.
 Пояс може комплектуватися стропом, що складається з закріпленого на його вільному кінці карабіна або двох карабінів на кінцях, які безпосередньо (або за допомогою з'єднувального елемента) служать для фіксації робочого положення виконавця ВВР.
 Строп може бути виготовлений з металевого ланцюга, капронової стрічки, поліамідного або сталевого каната. Вага пояса без стропа становить 0,15-0,18кг. Кожен пояс комплектується "Реєстраційним формуляром".
 УВАГА! Забороняється вносити зміни або поправки в конструкцію пояса і проводити його ремонт. Всі зміни, що стосуються конструкції пояса, повинні бути узгоджені і виконані виробником.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Просмотренные товары
  • Пояс ПБ
    0.00 грн
    купити

Виберіть мовну версію сайту: