Сортировка:
Показать:

Системи страховки для роботи на висоті

Пояс ПБ
352.62 грн
купити
Пояс ПБ-1 з ланцюговим стропом
702.60 грн
купити
Пояс ПБ-2 з стрічковим стропом
552.84 грн
купити
Пояс ПБ-3 з канатним стропом
650.10 грн
купити
Пояс ПБ-4 з стропом з металевого каната
514.02 грн
купити
Пояс 1ПЛ
594.06 грн
купити
Пояс 2ПЛ
691.44 грн
купити
Пояс 1ПЛ-К
905.76 грн
купити
Пояс 2ПЛ-К
1 028.58 грн
купити
Пояс 3ПЛ-К
1 542.24 грн
купити
Строп ланцюговий
328.08 грн
купити
Строп стрічковий регульований
269.40 грн
купити
Строп канатний регульований
311.58 грн
купити
Строп металевий трос
403.86 грн
купити
Фал стрічковий 12м (петля-петля)
280.38 грн
купити
Показано з 1 по 15 із 18 (всього 2 сторінок)

Системи страховки при роботі на висоті

Системи страховки при роботі на висоті - першорядні за важливістю атрибути, без яких не впоратися при висотних роботах. Вони дозволяють спокійно і впевнено виконувати навіть складні завдання, адже надійно утримують людину, але не заважають працювати. Страхувальний пояс - гарантія безпеки і кращий помічник тих фахівців, які працюють у важких умовах, ризикуючи життям. Монтажні пояси для роботи на висоті використовують в будівельно-ремонтної сфері, в промисловому альпінізмі, а також їх активно застосовують пожежники і рятувальники. Головна вимога до таких атрибутів - надійність, тому якщо ви хочете купити запобіжний пояс для роботи на висоті, головним критерієм має виступати якість. Дуже добре, якщо і ціна при цьому доступна. Якраз такі умови придбання гарантує магазин спецодягу «Торнадо». У нас робочий спецодяг реалізується оптом (великим і малим) за найпривабливішими цінами в Україні.

Монтажні пояси для роботи на висоті - асортимент «Торнадо»

У нашому каталозі Ви можете вибрати і замовити за найкращою ціною всілякі системи страховки для роботи на висоті:

 • - пояс з ланцюговим стропом;
 • - пояс з стрічковим стропом;
 • - пояс канатним стропом;
 • - пояс запобіжний зі стропом з металевого каната;
 • - строп канатний регульований;
 • - строп стрічковий регульований;
 • - строп ланцюговий;
 • - фал канатний і стрічковий.

В інтернет-магазині «Торнадо» купувати вигідно з будь-якої точки зору. Наші постійні покупці із задоволенням залишають відгуки про переваги співпраці, відзначаючи, перш за все:

 • - висока якість будь-якої одиниці товару за умови повної відповідності профільним нормам;
 • - зносостійкість монтажних поясів для роботи на висоті - вони служать навіть набагато довше, ніж передбачено виробником, не викликаючи жодних нарікань;
 • - комфорт використання - все запобіжні пояси для роботи на висоті, які є в нашому каталозі, застосовувати дуже зручно, так як їх конструкція ретельно розроблена, в них враховані всі нюанси, які мають навіть мінімальне значення при висотних роботах;
 • - надійні - використання наших страхувальних поясів для висотних робіт гарантує безпеку, оскільки при правильній експлуатації ризик травматизму зводиться практично до нуля;
 • - недорогі - на будь-який монтажний пояс для висотних робіт, строп або фал ціна мінімальна в Українъ, але за умови високої якості.

Наш магазин спецодягу - найкраща точка продажів, де Ви можете купити оптом робочий спецодяг і різноманітні системи страховки для роботи на висоті. Кожен бажаючий може оформити замовлення, не виходячи з дому або офісного приміщення. Сидячи в зручному кріслі, Ви можете вивчати наш каталог, де є не тільки фото будь-якого товару, а й докладний опис. При необхідності Ви можете зв'язатися з оператором по телефонах, вказаних на сайті, щоб уточнити особливості обраного товару. Наші люб'язні і доброзичливі менеджери із задоволенням дадуть ґрунтовну відповідь на будь-яке питання.

Акуратна і завжди своєчасна адресна доставка - ще одна перевага нашого інтернет-магазину. Ми завжди чітко дотримуємося договірних зобов'язань і без зволікання готуємо замовлення до відправки. Якщо Ви хочете вигідно купити монтажний або запобіжний пояс для висотних робіт, то ласкаво просимо в «Торнадо»! Чудова якість за розумною вартістю за умови швидкої доставки за вказаною адресою - кредо нашої компанії, яка робить все можливе для задоволення високого попиту на системи страховки.