Сумка-баул
1

Сумка-баул

Модель:
49705-36сч
Виробник:
"Торнадо"
Наявність:
На складі
Ціна:
1 612.00 грн
Таблиця розмірів
Зробіть Ваш вибір.
(зробивши вибір і натиснувши "КУПИТИ," Ви, на цій же сторінці,
можете продовжити покупки, вибираючи виріб в іншому розмірі/зрості/кольорі/кількості)
1 612.00 грн
Опис

Сумка-баул

Технічний опис моделі

Універсальна транспортна сумка-баул на підкладці – невід'ємна річ для походів, подорожей, кемпінгу і іншого активного відпочинку. Містка, зручна, максимально захищена від зовнішніх впливів та дозволяє зберігати в ній безліч різних предметів. 

Предмет складається з основного вантажного відділення, двох торцевих транспортних відділення, ручок та плечових лямок і має наступні габарити - 71х30х28см.

На основному вантажному відділенні з лівої та правої сторони між настроченими текстильними тасьмами обробляються дві кишені, що закриваються на застібку-«блискавку» з одним бігунком. 

Основне відділення закривається на застібку-«блискавку» з двома бігунками та прикривається суцільновикроєним клапаном. 

На торцевих деталях сумки обробляються об’ємні кишені, які закриваються на застібку-«блискавку» з одним бігунком, що прикривається суцільновикроєним клапаном. На одній торцевій деталі над кишенею настрочено відділеня з прозорої плівки для розташування інформаційної вставки. На зовнішніх торцевих частинах розміщуються ручки з текстильної тасьми шириною 50 мм для транспортування предмета. 

Для полегшення розстібання та застібання в ручки замків застібок-«блискавок» протягнутий шнур-паракорд плетений закріплений вузлом.

На нижній частині сумки з текстильної тасьми у п’ять рядів розташовані чарунки типу МOLLE для кріплення додаткових предметів, підсумків тощо.

На верхній частині сумки розташовані регульовані ергономічні плечові лямки, які дозволяють використовувати сумку в якості рюкзака. На лямки настрочені текстильні тасьми, одна для посилення, інша для регулювання по довжині за допомогою двощілинних пряжок.

Нижня та верхня частина, торцеві деталі та плечові лямки сумки потовщено вставкою із ППЄ. 

Основне вантажне відділеня виготовлене з тканини сірого кольору, торцеві деталі, днище та лямки виготовлені з тканини червоного кольору.


Колір: Сірий /червоний 

Склад матеріалу верху: Кордура 500 (250-270 гр / м ²), 100% поліамід з ПУ покриттям.

Примітка: виробництво Україна.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Просмотренные товары
  • Сумка-баул
    1 612.00 грн
    купити