Сумка-рюкзак "Койот"
0

Сумка-рюкзак "Койот"

Модель:
49705-36k
Виробник:
"Торнадо"
Наявність:
На складі
Ціна:
0.00 грн
Таблиця розмірів
Зробіть Ваш вибір.
(зробивши вибір і натиснувши "КУПИТИ," Ви, на цій же сторінці,
можете продовжити покупки, вибираючи виріб в іншому розмірі/зрості/кольорі/кількості)
0.00 грн
Опис

Сумка-баул

Технічний опис моделі

Сумка-баул стане в нагоді для подорожей, походів, любителів риболовлі, туристів і любителів виїздів на природу. За допомогою такої сумки можна перевезти велику кількість речей і предметів.

Сумка являє собою місткий виріб з міцної тканини з основним відділенням і зовнішніми кишенями, які застібаються на застібку-«блискавку». Має зовнішні ручки, плечові лямки і адресне вікно для ідентифікатора.

Основне відділення закривається на центральну застібку «блискавку» з двома бігунками. Уздовж центральної застібки з тканини верху сформований клапан, який накриває «блискавку».

На торцевих сторонах сумки розташовані об'ємні кишені із застібкою на «блискавку», які закриваються клапаном. Поверх кишень пришиті ручки з пасової стрічки 50мм.

На верхній торцевій частині розміщений кишеня - адресне вікно - для ідентифікатора.

Для міцності виробу по корпусу горизонтально нашита ремінна стрічка 50мм, яка на бічних частинах утворює петлі для зручності використання. Між ремінними стрічками на бічних частинах розташовані кишені із застібкою на «блискавку», які закриваються клапаном.

В якості ручки бігунків «блискавок» для зручності користування вставлений шнур паракорд.

Дно сумки зсередини посилено вкладишем изолона, на зовнішній стороні розташовані в п'ять рядів осередку типу MOLLE. Для формування осередків використовується ремінна стрічка 25мм. Осередки горизонтально розташовані на відстані 25мм одна від одної і прошиваються зигзагоподібно рядками.

Верхня частина сумки також зсередини посилена изолоном. Ліворуч і праворуч центральної «блискавки» сумки розташовані плечові лямки. Лямки фігурної форми з вставками изолона, по верху лямок настрочені ремінні стрічки. Місця пришивання лямок у верхній частині укріплені поперечними ремінними стрічками. Місця підвищених навантажень укріплені закріплювальним зигзагоподібним швом. Довжина лямок вгорі і внизу регулюється за допомогою пластикової пряжки. На лямках для регулювання є нагрудна поперечна лямка, яка застібається на пластикову застібку «фастекс».

Внутрішні шви окантовані стрічкою.

 

Матеріал:

- тканина Oxford/Cordura; склад: поліамід; пл.350-380г/м2

- тканина підкладкова; склад: поліамід; пл.170г/м2

Розмір: 70х30х30см

Колір: койот

Примітка: виробництво Україна.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Схожі товари
  • Сумка-рюкзак "Койот"
    0.00 грн
    купити
Просмотренные товары
  • Сумка-рюкзак "Койот"
    0.00 грн
    купити

Виберіть мовну версію сайту: