Сумка-рюкзак "Олива"
860

Сумка-рюкзак "Олива"

Модель:
49705-36о
Виробник:
"Торнадо"
Наявність:
На складі
Ціна:
860.04 грн
Таблиця розмірів
Зробіть Ваш вибір.
(зробивши вибір і натиснувши "КУПИТИ," Ви, на цій же сторінці,
можете продовжити покупки, вибираючи виріб в іншому розмірі/зрості/кольорі/кількості)
860.04 грн
Опис

Сумка-баул

Технічний опис моделі

Сумка-баул стане внагоді для подорожей, походів, любителів риболовлі, туристів і любителіввиїздів на природу. За допомогою такої сумки можна перевезти велику кількістьречей і предметів.

Сумка являє собоюмісткий виріб з міцної тканини з основним відділенням і зовнішніми кишенями,які застібаються на застібку-«блискавку». Має зовнішні ручки, плечові лямки іадресне вікно для ідентифікатора.

Основне відділеннязакривається на центральну застібку «блискавку» з двома бігунками. Уздовжцентральної застібки з тканини верху сформований клапан, який накриває«блискавку».

На торцевих сторонахсумки розташовані об'ємні кишені із застібкою на «блискавку», які закриваютьсяклапаном. Поверх кишень пришиті ручки з пасової стрічки 50мм.

На верхній торцевійчастині розміщений кишеня - адресне вікно - для ідентифікатора.

Для міцності виробу покорпусу горизонтально нашита ремінна стрічка 50мм, яка на бічних частинахутворює петлі для зручності використання. Між ремінними стрічками на бічнихчастинах розташовані кишені із застібкою на «блискавку», які закриваютьсяклапаном.

В якості ручкибігунків «блискавок» для зручності користування вставлений шнур паракорд.

Дно сумки зсерединипосилено вкладишем изолона, на зовнішній стороні розташовані в п'ять рядівосередку типу MOLLE. Для формування осередків використовується ремінна стрічка25мм. Осередки горизонтально розташовані на відстані 25мм одна від одної іпрошиваються зигзагоподібно рядками.

Верхня частина сумкитакож зсередини посилена изолоном. Ліворуч і праворуч центральної «блискавки»сумки розташовані плечові лямки. Лямки фігурної форми з вставками изолона, поверху лямок настрочені ремінні стрічки. Місця пришивання лямок у верхнійчастині укріплені поперечними ремінними стрічками. Місця підвищених навантаженьукріплені закріплювальним зигзагоподібним швом. Довжина лямок вгорі і внизурегулюється за допомогою пластикової пряжки. На лямках для регулювання єнагрудна поперечна лямка, яка застібається на пластикову застібку «фастекс».

Внутрішні швиокантовані стрічкою.

 

Матеріал:

- тканина Oxford/Cordura;склад: поліамід; пл.350-380г/м2

- тканина підкладкова;склад: поліамід; пл.170г/м2

Розмір: 70х30х30см

Колір: койот, олива

Примітка: виробництвоУкраїна.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Просмотренные товары
  • Сумка-рюкзак "Олива"
    860.04 грн
    купити